Scheduled Games

(line score buttons show all games in the same session)

Date Time Sess/Sheet Sec Home Team..... Away Team..... H A
Thursday 18th 17:30 1 - 2 A A1 - Muirhead A2 - Zappone 1 0
Thursday 18th 17:30 1 - 3 A A4 - Gim A3 - Jiang 7 2
Thursday 18th 17:30 1 - 5 B B1 - Wang B2 - Hegner 1 0
Thursday 18th 17:30 1 - 6 B B4 - Moiseeva B3 - Szeliga-Frynia 5 3
Thursday 18th 20:15 2 - 2 C C1 - Feltscher C2 - Jentsch 6 1
Thursday 18th 20:15 2 - 3 C C4 - Wranå C3 - Hamilton 8 2
Thursday 18th 20:15 2 - 5 D D1 - Sidorova D2 - Morrison 2 5
Thursday 18th 20:15 2 - 6 D D4 - Fleming D3 - Dupont 9 5
Friday 19th 08:30 3 - 2 B B4 - Moiseeva B5 - Bryce 4 2
Friday 19th 08:30 3 - 4 B B2 - Hegner B3 - Szeliga-Frynia 0 1
Friday 19th 08:30 3 - 5 A A4 - Gim A5 - Jackson 13 2
Friday 19th 08:30 3 - 7 A A2 - Zappone A3 - Jiang 3 13
Friday 19th 11:15 4 - 2 D D4 - Fleming D5 - Stern 6 7
Friday 19th 11:15 4 - 4 D D2 - Morrison D3 - Dupont 4 5
Friday 19th 11:15 4 - 5 C C4 - Wranå C5 - Wilson 6 1
Friday 19th 11:15 4 - 7 C C2 - Jentsch C3 - Hamilton 3 5
Friday 19th 14:30 5 - 3 A A2 - Zappone A5 - Jackson 6 5
Friday 19th 14:30 5 - 4 A A3 - Jiang A1 - Muirhead 4 6
Friday 19th 14:30 5 - 6 B B2 - Hegner B5 - Bryce 0 1
Friday 19th 14:30 5 - 7 B B3 - Szeliga-Frynia B1 - Wang 5 7
Friday 19th 17:30 6 - 3 C C2 - Jentsch C5 - Wilson 11 1
Friday 19th 17:30 6 - 4 C C3 - Hamilton C1 - Feltscher 1 7
Friday 19th 17:30 6 - 6 D D2 - Morrison D5 - Stern 4 5
Friday 19th 17:30 6 - 7 D D3 - Dupont D1 - Sidorova 2 6
Saturday 20th 08:00 7 - 3 B B2 - Hegner B4 - Moiseeva 0 1
Saturday 20th 08:00 7 - 4 B B5 - Bryce B1 - Wang 1 9
Saturday 20th 08:00 7 - 6 A A2 - Zappone A4 - Gim 1 7
Saturday 20th 08:00 7 - 7 A A5 - Jackson A1 - Muirhead 1 10
Saturday 20th 10:45 8 - 3 D D2 - Morrison D4 - Fleming 4 5
Saturday 20th 10:45 8 - 4 D D5 - Stern D1 - Sidorova 6 3
Saturday 20th 10:45 8 - 5 C C2 - Jentsch C4 - Wranå 2 6
Saturday 20th 10:45 8 - 7 C C5 - Wilson C1 - Feltscher 1 7
Saturday 20th 13:30 9 - 2 A A5 - Jackson A3 - Jiang 2 8
Saturday 20th 13:30 9 - 3 A A1 - Muirhead A4 - Gim 2 1
Saturday 20th 13:30 9 - 5 B B5 - Bryce B3 - Szeliga-Frynia 9 2
Saturday 20th 13:30 9 - 6 B B1 - Wang B4 - Moiseeva 10 7
Saturday 20th 16:15 10 - 2 C C5 - Wilson C3 - Hamilton 0 9
Saturday 20th 16:15 10 - 3 C C1 - Feltscher C4 - Wranå 8 7
Saturday 20th 16:15 10 - 5 D D5 - Stern D3 - Dupont 6 4
Saturday 20th 16:15 10 - 6 D D1 - Sidorova D4 - Fleming 3 8
Sunday 21st 08:30 11 - 2 Q 2D - Fleming 1A - Muirhead 4 5
Sunday 21st 08:30 11 - 3 Q 2A - Gim 1B - Wang 4 11
Sunday 21st 08:30 11 - 4 Q 2B - Moiseeva 1C - Feltscher 3 11
Sunday 21st 08:30 11 - 5 Q 2C - Wrana 1D - Stern 7 8
Sunday 21st 08:30 11 - 6 T 3A - Jiang 3B - Bryce 8 7
Sunday 21st 08:30 11 - 7 T 3D - Morrison 3C - Hamilton 7 4
Sunday 21st 11:30 12 - 4 S Q4 - Stern Q2 - Wang 6 4
Sunday 21st 11:30 12 - 6 S Q3 - Feltscher Q1 - Muirhead 8 1
Sunday 21st 11:30 12 - 5 K T1 - Jiang T2 - Morrison 6 2
Sunday 21st 14:30 13 - 5 F S1 - Feltscher S2 - Stern 7 4